Kategórie
 
 
 
 

Vitajte na stránke výrobne ICONIQUE kde pre vás napečieme všetko čo potrebujete na oslavu, párty, narodeniny či svadbu. 

 

Choux / mini Pavlova

Cheesecakes

Narodeninové / Pavlovovej torty

Svadobné


Skvelé cheesecaky v rôznych príchutiach, malé koláčiky aj ako darček, dezerty v pohároch či iné dobroty. To všetko nájdete u nás a pripravíme aj vám aj sladký katering podľa vašich predstáv.

Objednávať môžete : 

  • Na telefónnom čísle 0948/ 717505 

  • Osobne u nás na prevádzke Iconique, Padlých hrdinov 71, Bratislava 

  • Mailom: objednavky@iconique.sk

Všetky cheesecaky a dezerty sú vyrábané na objednávku, deň vopred, dokončené v deň prebratia. Od upečenia po prebratie neprejde viac ako 24 hodín – takže sú vždy čerstvé. Osobne si ich môžete prebrať na adrese: Padlých hrdinov 71, Bratislava - Podunajské Biskupice

GLUTÉN - LEPOK, VAJCIA, ARAšIDY, SÓJA, MLIEKO - LAKTÓZA, ORECHY - naše dezerty nie sú bez alergénov. Obsahujú ale iba poctivé prísady  - čerstvé vajcia, mlieko, smotanu aj maslo, cukor, ktorý sa neskrýva za maltózu, dextrózu či iné falošné cukry, ktoré podstatne viac škodia nášmu telu ako poctivý a kvalitný biely cukor. Nevyhýbame sa ani múke, z ktorej pečieme všetky koláče u nás. Ovocie si dávame dovážať 3x týždenne, aby bolo vždy čerstvé.

U nás platí: žiadne prášky, umelé sladidlá, E-čka, náhrady za smotanu či maslo. Krémy si sami miešame iba z vajíčok, smotany, škrobu, voňavej vanilky a cukru – žiadne polotovary, žiadne falošné maslá a krémy.

Čokoládu iba kvalitnú, značky Callebout, aby všetko, čo z nej urobíme malo naozajstnú chuť čokolády.

sme aj na FB a instagrame Iconique – Adriana Polakova

 
 
Vyberte si z ponuky

Iconique

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia